меню
Your Cart

AURA BROWMATIC DARK BRUNETTE Молив за прецизно исцртување на веѓи

AURA BROWMATIC DARK BRUNETTE Молив за прецизно исцртување на веѓи
AURA BROWMATIC DARK BRUNETTE Молив за прецизно исцртување на веѓи
351.00Ден
Без данок: 351.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Молив за прецизно исцртување на веѓи
Со овој ултра фин и прецизен молив, ќе ги трансформирате веѓите во фино обликувано и дефинирано уметничко дело за само неколку потези.
Содржи витамин Е за навлажнување на кожата и дериват на витамин Ц со антиоксидантни својства.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).