меню
Your Cart

AURA BROW FIX GEL Гел за фиксирање на веѓи

AURA BROW FIX GEL Гел за фиксирање на веѓи
AURA BROW FIX GEL Гел за фиксирање на веѓи
226.00Ден
Без данок: 226.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

По нанесувањето на кој било производ за обликување на веѓите или цртање, се препорачува да користите гел за фиксирање на веѓите. Гелот Brow Fix може да се нанесува самостојно за да се осигура дека веѓите изгледаат убаво и уредно во текот на целиот ден.

Неговата текстура е исклучително лесна и ефикасна, без да ги прави веѓите да се чувствуваат лепливи и вкочанети. Гелот доаѓа со специјална четка / апликатор за лесно и прецизно нанесување и четкање.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).