меню
Your Cart

AURA BRONZER ALL YEAR 911 Бронзенер

AURA BRONZER ALL YEAR 911 Бронзенер
AURA BRONZER ALL YEAR 911 Бронзенер
525.00Ден
Без данок: 525.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Овој производ доаѓа во посветла и потемна нијанса, чија комбинација обезбедува сатенска и бисерна завршница.

Совети за апликација:
Производот е наменет за разубавување на лицето и телото. Нанесете со козметичка четка.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).