меню
Your Cart

AURA BASE База за шминка PRIME ME

AURA BASE База за шминка PRIME ME
AURA BASE База за шминка PRIME ME
309.00Ден
Без данок: 309.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

База за шминка
На база на вода и без парабени, овој производ е идеалена подлога за шминка. Prime Me е погоден за сите типови на кожа и ќе ги намали сите несовршености на кожата, ќе направи вашата шминка на лицето да трае подолго и ќе обезбеди заштита од сонце. Производот кога се користи самостојно обезбедува свеж и природен изглед во текот на целиот ден. Prime Me содржи „дијамантска прашина“ што се поврзува со светлосни зраци за да ги направи несовршеностите на кожата помалку видливи, а тенот да биде сјаен и униформен. Неговата формулација на база на вода интензивно ја навлажнува кожата, правејќи ја мазна, нежна и идеално подготвена за нанесување течна основа. Prime Me ќе го балансира тонот на вашата кожа и веднаш ќе го смири секое црвенило на лицето.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).