меню
Your Cart

AURA BASE База за сенка Prime Me

AURA BASE База за сенка Prime Me
AURA BASE База за сенка Prime Me
219.00Ден
Без данок: 219.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

База за сенка
Производот е наменет да овозможи подолго траење на сенката на очните капаци како и нејзина полесна апликација. По нанесувањето, површината на очниот капак станува мазна, а неправилностите на капакот се прекриваат со помош на комбинацијата од пигменти кои ги содржи. Помеѓу кожата на очниот капак и сенката се прави бариера, која заштитува од собирање на сенката во наборите на капакот. Може да се употребува самостојно со цел да се изедначи бојата на кожата на очните капаци.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).