меню
Your Cart

AURA Апликатори за сенка за очи

AURA Апликатори за сенка за очи
AURA Апликатори за сенка за очи
73.00Ден
Без данок: 73.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Двостраниот сет сунгерасти апликатори за очи е дизајниран за лесна и прецизна примена на сите видови на сенки.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).