меню
Your Cart

AURA ADHESIVE Црн лепак за Вештачки трепки

AURA ADHESIVE Црн лепак за Вештачки трепки
AURA ADHESIVE Црн лепак за Вештачки трепки
195.00Ден
Без данок: 195.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Лепилото Aura Power Lashes во црна варијанта
Црното лепило создава ефект на течен молив за очи и им се препорачува на поискусните шминкери, додека со чистата верзија не можете да погрешите затоа што станува невидлив по неколку секунди.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).