меню
Your Cart

Andrographis Paniculata Extract - препарат за имунитет

Andrographis Paniculata Extract - препарат за имунитет
Andrographis Paniculata Extract - препарат за имунитет
Андрографис е 100% природен додаток на исхраната кој што содржи екстракт од Андрографис.Дозирање и начин на примена:  1-2 капсули на ден со oброк.Пакување: 500мг, 30 капсули, пластично пакување...
295.00Ден
Без данок: 295.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Andrographis

Андрографис е 100% природен додаток на исхраната кој што содржи екстракт од Андрографис.


Дозирање и начин на примена1-2 капсули на ден со oброк.


Пакување: 500мг, 30 капсули, пластично пакување.


Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).