меню
Your Cart

2X Diet Shake+Shaker+Slim Complex&Fiber

2X Diet Shake+Shaker+Slim Complex&Fiber
2X Diet Shake+Shaker+Slim Complex&Fiber
2X Diet Shake+Shaker+Slim Complex&Fiber
-46 %
2X Diet Shake+Shaker+Slim Complex&Fiber
2X Diet Shake+Shaker+Slim Complex&Fiber
2X Diet Shake+Shaker+Slim Complex&Fiber
2X Diet Shake+Shaker+Slim Complex&Fiber
Понудата важи до:
Day
Hour
Min
Sec
1,790.00Ден
3,290.00Ден
Без данок: 1,790.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Diet Shake + Shaker


DIET SHAKE е диететски производ, комплетен нутритивно избалансиран заменски оброк за регулирање на тежината. Богат е со протеин од сурутка, растителни влакна (од овесни трици и глукоманан) и есенцијални микронутриенти (12 витамини и 4 минерали) неопходни за здраво, лесно и одржливо слабеење.Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).